Naše služby

Péče o ruce
Péče o ruce

 UPRAVENÉ A PĚSTĚNÉ RUCE JSOU VAŠÍ VIZITKOU

PŘÍSTROJOVÁ MANIKÚRA PRO ŽENY I MUŽE

Procedura spočívá v tom, že se kůže kolem nehtů upraví pomocí frézy. Nehty zapilujeme do požadovaného tvaru a délky. Po manikúře se provede lehká masáž se speciálním olejem na kutikulu a krémem na ruce. Přístrojová manikúra je považována za nejbezpečnější způsob ošetření rukou, protože mikrotraumata jsou během této procedury prakticky vyloučeny a jedná se o nejšetrnější způsob ošetření přirostlé nebo ,,potrhané“ kůžičky kolem nehtů. Sřístrojová manikúra je vhodná pro každého a nemá žádné kontraindikace.

-IBX MANIKÚRA S touto technologií budete mít zpevněné a přirozeně krásné nehty i bez použití gelu

CO JE IBX ™ A JAK TO FUNGUJE?

IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!! Je speciálně vyvinutý pro ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů. Ideální k regeneraci poškozených, slabých nehtů které se třepí a lámou. Podporuje správný růst zdravého nehtu IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou.

CND SHELLAC

Jedná se o permanentní lak tvrzený v led lampě, který se aplikuje přímo na přírodní nehty. Speciální složení Shellacu umožňuje jeho vysokou odolnost. Shellac je několikanásobně odolnější než klasický lak.

  • nepoškozuje přírodní nehty
  • Snadná aplikace
  • žádné pilování ani broušení přírodních nehtů – jak při nanášení, tak při odstraňování
  • Vysoká odolnost a lesk
  • Upravené nehty 14 dní
  • Široký výběr barev

ZPEVŇOVÁNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GELEM

Na zpevňování přírodních nehtů používáme výhradně gely bez akrylových kyselin- Alessandro nails a Denato. Přírodní nehty potáhneme gelem a během 4-6 týdnů je při pravidelném doplňování vypěstujeme do požadované délky a tvaru. Vzhledem k vysoké kvalitě materiálů je možné nosit gelovou modelář i několik let bez poškození přírodního nehtu. UV gely bez kyselin pouze přilnou na přírodní nehet a při správné aplikaci ho nijak nenarušují. Samozřejmostí je lakování barevnými gely. Škála odstínů je opravdu široká, protože barvy si mícháme samy.

MODELÁŽ NEHTŮ NA ŠABLONY

Šablonovanou techniku volíme u klientek, které potřebují dlouhé nehty okamžitě. V ostatních případech preferujeme zpevnění přírodních nehtů a jejich postupné vypěstování. Vždy je pro klientku lepší, když si na délku zvyká postupně ,,sžije“ se s dlouhými nehty tak jak pomalu dorůstají. Naším hlavním kritériem jsou především zdravé a co nejméně zatížené přírodní nehty a péče o pokožku rukou. Po každém ošetření nehtů doporučujeme regenerační nebo hydratační MASKU A TEPLÝ ZÁBAL NA RUCE.

Číst článek
Péče o nohy
Péče o nohy

Přístrojová pedikúra
Suchá pedikúra je odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže kdy se používá pro ošetření speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami. Tento způsob pedikúry je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný i pro diabetiky. Jedná se o šetrné ošetřeni nehtů a zrohovatělé kůže na ploskách nohou a patách. Pomocí fréz různé hrobosti odstraňujeme postupně ztvrdlou kůži a otlaky a docílíme dlouhodobého a hedvábného efektu hladkých a ,,lehkých” nohou.

Přístrojová pedikúra s permanentním lakováním
- Po ošetření nohou přístrojem provádíme i permanentní lakovaní barevnými gely, tvrzenými v UV lampě.
- Široký výběr barev, které si mícháme samy
- Upravené nohy 4-5 týdnů

Masky a teplé zábaly
- Dopřejte svým nohám luxus v podobě výživné masky, zaslouží si to!

Číst článek
Líčení a vizážistické poradenství
Líčení a vizážistické poradenství

Vize - na začátku byla myšlenka profesionálního make upu pro každou ženu. Vznikla jedinečná kolekce bezkonkurenční kvality zaměřená na pravou podstatu krásy žen.

Lehký make Up je v našem studiu součást každého kosmetického ošetřeni. Provádíme denní i slavnostní líčení včetně svatebního make upu. Pro ty z Vás, které se chcete více ponořit do světa make upu, pořádáme minikurzy:

Individuální vizážistické poradenství
60 minut práce s vizážistkou, kde vás krok za krokem naučíme základy make upu a konturingu, vyzkoušíte si samy na sobě denní i slavnostní líčení, doporučíme vám vhodné přípravky abyste zvládly perfektní make up.

Číst článek
Laminace obočí a Lash lifting
Laminace obočí a Lash lifting

Brow Lifting

Co je to laminace obočí?

Laminace obočí je unikátní metoda, kdy se zafixují nepravidelně rostoucí a nepoddajné chloupky do požadovaného tvaru s dlouhotrvajícím efektem. Obočí opticky zahustí a zajistí přirozený vzhled. Proces spočívá v nanášení přípravků na jednotlivé chloupky, laminace chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Součástí procedury je samozřejmě i barvení obočí a úprava vosky Lycon, což zaručí dokonalý výsledek.

Doba procedury je 45 minut a v požadovaném tvaru vydrží 4 týdny.

Lash Lifting

Spočívá v natočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou natočené řasy na které se následně aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší speciální výživa, díky které řasy zvýší svůj objem. 

Výsledkem jsou opticky prodloužené a zvýrazněné řasy.

Číst článek
Epilace vosky Lycon
Epilace vosky Lycon

Epilace obočí a chloupků v obličeji (horní ret, brada) vosky LYCON


LYCON - precizně jemná epilace


Australské krémové vosky Lycon s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na OLEJEM ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči během epilace i následně po ní. Odstraňování chloupků se díky epilačnímu systému LYCON stalo zcela exkluzivním zákrokem pro naše klientky. Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud epilaci provádíte na citlivých partiích jako je obličej a podpaží. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě již od r. 1978 díky vynikající kvalitě svých výrobků. S epilačním systémem LYCON dosáhnou celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm,  bez ohledu na jejich typ. LYCON přináší nový přístup k epilaci. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a téměř bezbolestné.

  • LYCON je vhodný pro klienty s citlivou pletí
  • LYCON zajišťuje minimální iritaci
  • LYCON je vyroben z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí
  • LYCON redukuje zarůstání chloupků

Následná péče 24 hod po epilaci - nedoporučuje se plavání, sauna, solárium, samoopalovací krémy a přímé
slunečné záření.

Číst článek
5 položek celkem