O nás

V oboru od roku 1997.

Stárnutí je dar a tímto způsobem přistupujeme i k péči o Vás.

Jsme kosmetické studio v centru Českých Budějovic a zaměřujeme se na péči o pleť, ruce a nohy. S velikou zodpovědností vybíráme značky, se kterými ve studiu spolupracujeme, abychom splnily požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Pravidelně procházíme odbornými školeními zaměřující se na nové trendy a technologie v kosmetice. Samozřejmostí je kompletní ucelený koncept péče ve studiu propojený s vhodnou péčí v domácím prostředí.

V péči o pleť přinášíme francouzskou eleganci a smyslnost.

Pomáháme Vám objevovat lásku k vlastní kráse v jakémkoliv věku. Vstupte s námi do světa SOTHYS Paris, který je symbolem neokázalého luxusu a tradice, jenž je předávána z generace na generaci již od roku 1966. Původním zdrojem inspirace, filozofie a samotné podstaty francouzského rodinného podniku Sothys je příroda a život v harmonii s ní.

Upravené ruce jsou základem jak u žen, tak u mužů. Při výběru značky pro péči o nehty a ruce pro nás bylo hlavním kritériem vysoká kvalita produktů na manikúru, používání gelů bez akrylových kyselin a dlouhá trvanlivost materiálů, proto jsme zvolily v případě modeláže značky Alessandro a Denato, na oblíbený gellac používáme značku CND Shellac.

Dokonalou profesionální péči o vaše nohy pro nás splňují firmy Podopharm, Sanamed a Gehwoll. Provádíme přístrojovou pedikúru.

Nechte se hýčkat v rukou profesionálů.

,,HLEDÁTE KVALITU? VÍTEJTE!“

LAN 2002LAN 2012

LAN 2013LAN_8830 kopie kopie

20191124_13434420191124_134441

 

Záznamy nebyly nalezeny...