Péče o ruce

Alessandro JPG

UPRAVENÉ A PĚSTĚNÉ RUCE JSOU VAŠÍ VIZITKOU

 DC50698D-460A-4005-A0FB-A53449A2884B

PŘÍSTROJOVÁ MANIKÚRA PRO ŽENY I MUŽE

Procedura spočívá v tom, že se kůže kolem nehtů upraví pomocí frézy. Nehty zapilujeme do požadovaného tvaru a délky. Po manikúře se provede lehká masáž se speciálním olejem na kutikulu a krémem na ruce. Přístrojová manikúra je považována za nejbezpečnější způsob ošetření rukou, protože mikrotraumata jsou během této procedury prakticky vyloučeny a jedná se o nejšetrnější způsob ošetření přirostlé nebo ,,potrhané“ kůžičky kolem nehtů. Přístrojová manikúra je vhodná pro každého a nemá žádné kontraindikace.

Visual_Nail_Beauty_Ret_4cVisual_Profi_Hand_Nude_Blume_1

IBX MANIKÚRA

Regenerace silně poškozených nehtů. S touto technologií budete mít zpevněné a přirozeně krásné nehty i bez použití gelu.

CO JE IBX ™ A JAK TO FUNGUJE?

IBX spojuje jednotlivé vrstvy nehtové ploténky, neváže na sebe keratin, čímž se nehet stává pružným a pevným, nikoliv křehkým!! Je speciálně vyvinutý pro ochranu nehtového lůžka nejen u žen ale i u mužů. Ideální k regeneraci poškozených, slabých nehtů které se třepí a lámou. Podporuje správný růst zdravého nehtu IBX Systém lze použít i na poškozené nehty na nohou.

IMG_7647IMG_7648

CND SHELLAC

Jedná se o permanentní lak tvrzený v led lampě, který se aplikuje přímo na přírodní nehty. Speciální složení Shellacu umožňuje jeho vysokou odolnost. Shellac je několikanásobně odolnější než klasický lak.

  • nepoškozuje přírodní nehty
  • Snadná aplikace
  • žádné pilování ani broušení přírodních nehtů – jak při nanášení, tak při odstraňování
  • Vysoká odolnost a lesk
  • Upravené nehty 14 dní
  • Široký výběr barev

9394D5B9-6A89-49EF-8243-E501F2CE19CA57_ruka-s-ruzi--hlava

ZPEVŇOVÁNÍ PŘÍRODNÍCH NEHTŮ GELEM

Na zpevňování přírodních nehtů používáme výhradně gely bez akrylových kyselin- Alessandro nails a Denato. Přírodní nehty potáhneme gelem a během 4-6 týdnů je při pravidelném doplňování vypěstujeme do požadované délky a tvaru. Vzhledem k vysoké kvalitě materiálů je možné nosit gelovou modelář i několik let bez poškození přírodního nehtu. UV gely bez kyselin pouze přilnou na přírodní nehet a při správné aplikaci ho nijak nenarušují. Samozřejmostí je lakování barevnými gely. Škála odstínů je opravdu široká, protože barvy si mícháme samy.

ruka gel_1ruka perlyVizual ruce nuderuce - zlata koule

MODELÁŽ NEHTŮ NA ŠABLONY

Šablonovanou techniku volíme u klientek, které potřebují dlouhé nehty okamžitě. V ostatních případech preferujeme zpevnění přírodních nehtů a jejich postupné vypěstování. Vždy je pro klientku lepší, když si na délku zvyká postupně ,,sžije“ se s dlouhými nehty tak jak pomalu dorůstají. Naším hlavním kritériem jsou především zdravé a co nejméně zatížené přírodní nehty a péče o pokožku rukou. Po každém ošetření nehtů doporučujeme regenerační nebo hydratační MASKU A TEPLÝ ZÁBAL NA RUCE.

Veškeré produkty Alessandro zakoupíte v našem studiu.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...